Metalheads Onesti Community

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumul de discutie al tuturor Onestenilor ce asculta Metal, rock, hippy, punk


2 posters

    Seara cu auditie metal/rock ,luni 15 februarie de la 18.30

    Admin
    Admin
    Admin


    Posts : 70
    Join date : 2009-02-09

    Seara cu auditie metal/rock ,luni 15 februarie de la 18.30 Empty Seara cu auditie metal/rock ,luni 15 februarie de la 18.30

    Post  Admin Sun Feb 15, 2009 7:20 pm

    Se va tine seara cu auditie metal si rock,de la 18.30 Nu am sa fiu eu cel responsabil de muzica pentru ca am sa lipsesc din oras catva timp, dar treaba merge inainte. So...mergeti si simtiti-va bine!
    Dragos
    Dragos


    Posts : 16
    Join date : 2009-02-10
    Age : 35

    Seara cu auditie metal/rock ,luni 15 februarie de la 18.30 Empty in baza cui ne lasi?

    Post  Dragos Sun Feb 15, 2009 10:26 pm

    Cine merge cu muzica?
    Admin
    Admin
    Admin


    Posts : 70
    Join date : 2009-02-09

    Seara cu auditie metal/rock ,luni 15 februarie de la 18.30 Empty Re: Seara cu auditie metal/rock ,luni 15 februarie de la 18.30

    Post  Admin Mon Feb 16, 2009 1:09 am

    catalin,i-am dat toate indicatiile,deci...o sa fie bine!
    Admin
    Admin
    Admin


    Posts : 70
    Join date : 2009-02-09

    Seara cu auditie metal/rock ,luni 15 februarie de la 18.30 Empty Re: Seara cu auditie metal/rock ,luni 15 februarie de la 18.30

    Post  Admin Mon Feb 16, 2009 4:29 pm

    uite ca pana la urma mi s-au amanat treburile si asa...nu scapati de mine in seara asta,dar am sa vin pregatit...ma gandesc in seara asta sa merg in mare pe videoclipuri.O sa fie toate genurile.Ne vedem acolo pe la 18.30
    Admin
    Admin
    Admin


    Posts : 70
    Join date : 2009-02-09

    Seara cu auditie metal/rock ,luni 15 februarie de la 18.30 Empty Re: Seara cu auditie metal/rock ,luni 15 februarie de la 18.30

    Post  Admin Mon Feb 16, 2009 11:30 pm

    "...mdea..." asta-i parerea mea despre seara asta la "Mama Maria"..."mdea"-ul asta il spunea un amic de-al meu tare bun,Razvan D. ...dar el cand o spunea avea un farmec si un sarcasm a parte. Nu am sa ma apuc sa ma plang ca nu au fost oameni prea multi sau la sfarsit au venit cocalari...asta e onestiul...si pe mine sincer ma doare-n pual ce se intampla aici,eu oricum nu mai am mult de stat in vagauna asta,dar daca nici pe voi nu va intereseaza si nu faceti nimic pentru a va uni si a forma o masa...atunci mi-e mila de voi...eu nu va dau decat o sansa,o oportunitate in a vedea mai mult decat e onestiul,restul depinde de voi...
    Life is too short to spend your precious time trying to convince a person who wants to live in gloom and doom otherwise. Give lifting that person your best shot, but don't hang around long enough for his or her bad attitude to pull you down. Instead, surround yourself with optimistic people

    Sponsored content


    Seara cu auditie metal/rock ,luni 15 februarie de la 18.30 Empty Re: Seara cu auditie metal/rock ,luni 15 februarie de la 18.30

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 5:47 pm