Metalheads Onesti Community

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumul de discutie al tuturor Onestenilor ce asculta Metal, rock, hippy, punk


2 posters

    Mutarea serii de auditie metal/rock in weekend

    Poll

    Cand va convine mai mult sa fie ziua de auditie metal din "Mama Maria"?

    [ 0 ]
    Mutarea serii de auditie metal/rock in weekend I_vote_lcap0%Mutarea serii de auditie metal/rock in weekend I_vote_rcap [0%] 
    [ 0 ]
    Mutarea serii de auditie metal/rock in weekend I_vote_lcap0%Mutarea serii de auditie metal/rock in weekend I_vote_rcap [0%] 
    [ 0 ]
    Mutarea serii de auditie metal/rock in weekend I_vote_lcap0%Mutarea serii de auditie metal/rock in weekend I_vote_rcap [0%] 
    [ 0 ]
    Mutarea serii de auditie metal/rock in weekend I_vote_lcap0%Mutarea serii de auditie metal/rock in weekend I_vote_rcap [0%] 
    [ 9 ]
    Mutarea serii de auditie metal/rock in weekend I_vote_lcap69%Mutarea serii de auditie metal/rock in weekend I_vote_rcap [69%] 
    [ 4 ]
    Mutarea serii de auditie metal/rock in weekend I_vote_lcap31%Mutarea serii de auditie metal/rock in weekend I_vote_rcap [31%] 
    [ 0 ]
    Mutarea serii de auditie metal/rock in weekend I_vote_lcap0%Mutarea serii de auditie metal/rock in weekend I_vote_rcap [0%] 

    Total Votes: 13
    Admin
    Admin
    Admin


    Posts : 70
    Join date : 2009-02-09

    Mutarea serii de auditie metal/rock in weekend Empty Mutarea serii de auditie metal/rock in weekend

    Post  Admin Mon Feb 09, 2009 5:20 pm

    Pentru a fi posibila mutarea acestei zile in timpul weekendului,este nevoie numai de suportul vostru.Adica...patroana de acolo daca va vedea ca are consumatie buna luni,cand ne desfasuram noi...atunci am sa pot vorbi cu ea si sa ii propun sa ne lase joi,vineri,sambata sau duminica.Si...normal,daca va vedea ca suntem civilizati,adica nu batai si geamuri si capete sparte,poate o sa o convng si de o rockoteca.
    avatar
    Coddy


    Posts : 6
    Join date : 2009-02-09
    Age : 31

    Mutarea serii de auditie metal/rock in weekend Empty Re: Mutarea serii de auditie metal/rock in weekend

    Post  Coddy Mon Feb 09, 2009 10:59 pm

    Ar fi super daca s-ar face in fiecare saptamana...
    Admin
    Admin
    Admin


    Posts : 70
    Join date : 2009-02-09

    Mutarea serii de auditie metal/rock in weekend Empty Re: Mutarea serii de auditie metal/rock in weekend

    Post  Admin Thu Mar 05, 2009 2:17 am

    de facut in fiecare saptamana o sa se faca.acum sa vedem cum o sa reusim sa mutam.am sa vb cu tanti lunea asta ce vine(pe 9 martie) si am sa postez aici ce imi spune,legat de mutarea serii vinerea

    Sponsored content


    Mutarea serii de auditie metal/rock in weekend Empty Re: Mutarea serii de auditie metal/rock in weekend

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 5:29 pm